Stara Wędzarnia Olewnik

Stara Wędzarnia Olewnik

Dodatkowe informacje

Prawdziwy smak dojrzewa z czasem. Czasem jest to kilkanaście dni, których potrzebuje mięso, aby idealnie skruszeć. Czasami są to długie lata, jakich potrzebują szlachetne trunki, aby osiągnąć ideał smaku. a czasem są to setki lat. Wiele dekad smaku. Właśnie tego potrzebowali prawdziwi mistrzowie masarstwa. T0 oni, przekazując z pokolenia na pokolenie sekretne przepisy wędzenia, od wieków przepisy te ulepszają. to oni stworzyli podstawy drogi, którą podąża dziś stara wędzarnia. przestrzegając odwiecznych zasad wędzenia mięs i wędlin.

Stara wędzarnia to wyroby, których nie sposób porównać do jakichkolwiek innych. Jest w nich wszystko to, co mistrzowie masarscy ZM Olewnik uznali za najlepsze. Stara Wędzamia jest więc gwarancją najwyższej jakości składników. Jest też pewnością zachowania strzeżonych od pokoleń przepisów. Wszystkie nasze wędliny są wykonywane ręcznik stara wędzarnia to jakość i elegancja.

Nie ma dla nas większej nagrody, niż opinie naszych klientów, dumnych z tego, że mogą swoich gości uraczyć naszymi specjałami. Dziś pasją kultywowania najlepszych, polskich tradycji wędzenia.

Chcemy podzielić się z państwem.

 

 


logo solna

Biuro Administracji

Galeria Solna

  • ul. Wojska Polskiego 16
  • 88-100 Inowrocław
  • Tel: +48 (52) 527 0108
  • Email: angelika.koczorowska@echo-pp.com 
Top