29 sierpień 2018

Zostań przestrzennym kreatorem – niezwykłe warsztaty z drukarką 3D!

Solusia i Solas po wakacjach mają głowy pełne pomysłów. Niektóre z nich są tak zwariowane, że nie sposób opisać je słowami. Można wtedy sięgnąć po kredki lub farbki i spróbować przelać swoją wyobraźnię na papier. Zdarza się jednak, że to za mało. Wtedy pomóc może supernowoczesna technologia!

W sobotę 15 września, podczas kolejnego spotkania w ramach Uniwersytetu Talentów czeka Was niesamowita przygoda, która wyobraźni nadaje realne kształty i przenosi je… w trzeci wymiar. Doodler to ręczna drukarka 3D w postaci długopisu. Ten niewielki przyrząd pozwala na budowanie obiektów 3D bez tworzenia modeli komputerowych.

Podczas sobotnich warsztatów w Galerii Solnej uczestnicy w towarzystwie Solusi i Solasa zamienią się w przestrzennych kreatorów. Otrzymają szablony twórcze i na ich bazie stworzą własne, trójwymiarowe dzieła -  portrety, napisy, ozdoby, gadżety, figurki… Wszystko, co podpowie im wyobraźnia!

 

Zasady akcji Uniwersytet Talentów 2018

Aż 3 razy w roku mali studenci otrzymają nagrody o wartości 30-50 zł. Warunkiem otrzymania nagrody, jest udział w minimum 3 zajęciach w ciągu 4 miesięcy potwierdzony pieczątką w indeksie oraz przedstawienie paragonu za zakupy w Galerii Solnej na kwotę min. 150 zł zrealizowanego w dniu zajęć dla dzieci w styczniu, lutym, marcu lub kwietniu (pierwsze rozdanie nagród), w maju, czerwcu, lipcu lub sierpniu (drugie rozdanie nagród), we wrześniu, październiku, listopadzie lub grudniu (trzecie rozdanie nagród), z wyłączeniem paragonów z Tesco i Media Markt, a także restauracji. Szczegółowy regulamin akcji dostępny jest w Biurze Administracji Galerii Solnej.

 

logo solna

Biuro Administracji

Galeria Solna

  • ul. Wojska Polskiego 16
  • 88-100 Inowrocław
  • Tel: +48 (52) 527 0108
  • Email: angelika.koczorowska@epp-poland.com 
Top