25 wrzesień 2018

Galeria Solna otwiera szkołę dla czarodziejów. Będzie magicznie!

Tajemnicze eliksiry, widowiskowe lekcje magii, sowy, pająki i miotły… Szkoła Magii, która od 27 do 30 września działać będzie w Galerii Solnej, to gratka dla fanów Harry’ego Pottera i magicznych atrakcji.

Niezwykła budowla stylizowana na Hogwart z książek J.K. Rowling aż przez cztery dni będzie otwarta dla wszystkich spragnionych magicznych wrażeń. Jak się do niej dostać? Potrzebny będzie klucz w postaci… sowy lub pająka. Brzmi nietypowo? Za drzwiami Szkoły Magii czeka dużo więcej niespodzianek. Każdy z uczniów otrzyma mundurek i po przekroczeniu monumentalnej bramy trafi do innego świata - pełnego ruchomych obrazów, klatek z sowami, pajęczyn i dźwięków, które znienacka będą wydobywać się spomiędzy starych cegieł. 

Gdy już wczujecie się w czarodziejski klimat, prawdziwy magik zaprosi Was na lekcję magii. Siedząc w szkolnych ławach będzie można podziwiać niezwykłe pokazy i sztuczki. Nie zabraknie także wykładu z alchemii i czarodziejskiego eliksiru, który trzeba wypić, aby przenieść się na słynną ulicę Pokątną.

Dla uczniów Szkoły Magii przygotowano także prezenty. Codziennie w godz. 15:30 - 18:00 czarodzieje częstować będą dzieci kolorową watą cukrową. Dodatkowo w weekend będzie można zdobyć
magiczną różdżkę (dla dzieci poniżej 12 lat), a w punkcie CZARY-MARY wymienić paragon na książkę z serii „Harry Potter”.

Zapraszamy w godzinach od 12 do 18!

 

logo solna

Biuro Administracji

Galeria Solna

  • ul. Wojska Polskiego 16
  • 88-100 Inowrocław
  • Tel: +48 (52) 527 0108
  • Email: angelika.koczorowska@epp-poland.com 
Top