26 październik 2018

Taneczna improwizacja i rymowanie z Solusią i Solasem!

Studenci Uniwersytetu Talentów wiedzą doskonale, że Solas jest wielkim fanem hip-hopu. Rymowanie i taniec wychodzą mu coraz lepiej, podobniej jak Solusi. Już niebawem będzie okazja, abyście i Wy pokazali na co Was stać!

Jeśli chcecie spędzić sobotę w hip-hopowym klimacie, koniecznie odwiedźcie Galerię Solną 10 listopada w godz. 12-16. Tego dnia odbędą się warsztaty rymowania i tańca! Stworzymy wspólnie nową choreografię i odkryjemy moc improwizacji w tańcu. Podczas warsztatów będzie także okazja do pochwalenia się swoim flow. Kto okaże się mistrzem rymu? Przekonamy się niebawem!

Na najlepszych tancerzy i raperów czekają niespodzianki.

Zajęcia są bezpłatne i prowadzone przez profesjonalnych instruktorów. 10 listopada będzie możliwość odebrania pieczątki nr 11.

Zasady akcji Uniwersytet Talentów 2018

Aż 3 razy w roku mali studenci otrzymają nagrody o wartości 30-50 zł. Warunkiem otrzymania nagrody, jest udział w minimum 3 zajęciach w ciągu 4 miesięcy potwierdzony pieczątką w indeksie oraz przedstawienie paragonu za zakupy w Galerii Solnej na kwotę min. 150 zł zrealizowanego w dniu zajęć dla dzieci w styczniu, lutym, marcu lub kwietniu (pierwsze rozdanie nagród), w maju, czerwcu, lipcu lub sierpniu (drugie rozdanie nagród), we wrześniu, październiku, listopadzie lub grudniu (trzecie rozdanie nagród), z wyłączeniem paragonów z Tesco i Media Markt, a także restauracji. Szczegółowy regulamin akcji dostępny jest w Biurze Administracji Galerii Solnej.

logo solna

Biuro Administracji

Galeria Solna

  • ul. Wojska Polskiego 16
  • 88-100 Inowrocław
  • Tel: +48 (52) 527 0108
  • Email: angelika.koczorowska@epp-poland.com 
Top