10 marzec 2018

Nowa Ty | Dzień Kobiet w Galerii Solnej

W marcu Wielkie Święto Kobiet. Idzie wiosna, czas zrobić coś dobrego dla siebie! Z okazji Dnia Kobiet weź udział w akcji „Nowa TY” w Galerii Solnej

10 marca podczas akcji w Galerii Solnej będzie okazja, by bezpłatnie pomalować paznokcie dzięki ekspertkom BeautyLand, skorzystać z darmowej porady stylistki Ana Pelicana, dietetyka Natur House, a także wizażystki Hebe.

Pierwszych 200 pań, które tego dnia zarejestrują paragon na 50 zł, otrzyma bezpłatnie minikosmetyczkę oraz lusterko!

Dodatkowo będzie okazja, by podziwiać pokazy w wykonaniu tancerzy ze Studio Tańca Adama Borzęckiego.

To druga odsłona akcji „Nowa TY” w Galerii Solnej. Celem jest przekonać kobiety do tego, by w ferworze codziennych obowiązków, nie zapominały o sobie. Nasze hasło przewodnie akcji Nowa TY brzmi: „Czas zrobić coś dla siebie”. - Zachęcamy Panie, by pomyślały o swoim dobrym samopoczuciu, rozwoju osobistym i modnym wyglądzie, który dodaje pewności siebie - mówi Emilia Iwanciw, marketing manager Galerii Solnej. - Naszym zdaniem kobieta może być szczęśliwa wtedy, gdy myśli nie tylko o obowiązkach, ale umie też wykroić z życia odrobinę, a czasem większy kawałek tylko dla siebie na rozwój osobisty, spotkanie z przyjaciółką, lekcje tańca czy inne pasje, a także drobne przyjemności takie jak wizyta u kosmetyczki i zakupy.

Zapraszamy 10 marca do Galerii Solnej w godzinach 12.00-18.00!

logo solna

Biuro Administracji

Galeria Solna

  • ul. Wojska Polskiego 16
  • 88-100 Inowrocław
  • Tel: +48 (52) 527 0108
  • Email: angelika.koczorowska@epp-poland.com 
Top