02 czerwiec 2018

Gala sztuk walki w Solnej!

 

2 czerwca zapraszamy na Galę Sztuk Walki do Galerii Solnej w godzinach 10.00-18.00.

Będzie to okazja do obejrzenia emocjonujących pokazów, a także pomocy.

To impreza charytatywna w pełni poświęcona pomocy oddziałowi dziecięcemu szpitala w Inowrocławiu. Dzięki pokazom organizatorzy chcą zebrać fundusze dla szpitala, ale także obalić pogląd, że sztuki walki nie są dla każdego. W tym roku  będzie można obejrzeć wiele różnych stylów przystosowanych do różnych grup wiekowych i możliwości fizycznych. Wszyscy zainteresowani zapisaniem się na zajęcia będą mogli porozmawiać z prowadzącymi sekcje i spróbować swoich sił w sztuce, która najbardziej pasuje do ich oczekiwań.

Wiele sekcji ma już swoje oddziały, także w Inowrocławiu.

- Sztuki walki to nie jest bijatyka służąca agresji, lecz głęboka filozofia i sposób na życie - przekonuje Andrzej Kowalski, organizator wydarzenia. - Na ćwiczenia nigdy nie jest za późno. Warto poświęcić trochę czasu, by dzięki pozyskaniu umiejętności nabrać pewności siebie i nauczyć się na przykład samoobrony.

Na tegorocznej Gali będzie można zobaczyć między innymi: Kendo, Kickboxing, Aikido,  Karate, TaiChi, KravMaga, TaeKwonDo, MMA, Judo.

Na wydarzenie warto zabrać ze sobą dzieci, ponieważ tego dnia w Galerii Solnej będą rozdawane paczki ze słodyczami z okazji Dnia Dziecka.

Zapraszamy 2 czerwca od 10.00 do 18.00.

logo solna

Biuro Administracji

Galeria Solna

  • ul. Wojska Polskiego 16
  • 88-100 Inowrocław
  • Tel: +48 (52) 527 0108
  • Email: angelika.koczorowska@epp-poland.com 
Top