Graj w „Łap jak leci” w apce i złap 500 zł na zakupy w Solnej!

Lubicie gry zręcznościowe? Jesteście czujni jak ważka? Jeśli tak, to przed Wami tydzień doskonałej zabawy i zaciętej rywalizacji! „Łap jak leci” to gra w aplikacji Galerii Solnej, w której do zgarnięcia jest karta podarunkowa o wartości 500 zł! 

Na graczy czeka deszcz żółtych i czerwonych kulek oraz miska, którą należy sterować, aby je łapać. Gdzie tkwi haczyk? Gracz ma za zadanie złapać jak największą liczbę żółtych kulek, omijając jednocześnie kulki czerwone. Za złapanie do miski 1 żółtej kulki uczestnik otrzymuje 1 punkt w grze. 

Jak wziąć udział w zabawie?
Wystarczy zarejestrować się w aplikacji Galerii Solnej, wymienić 10 punktów zgromadzonych w apce na 1 grę i rozpocząć zabawę.

Po zagraniu w grę uczestnik jest bezpośrednio powiadamiany o tym, że osiągnął najwyższy wynik spośród wszystkich uczestników lub otrzymuje informację, ile punktów brakuje mu do najwyższego wyniku. Do rankingu trafia tylko jeden, najlepszy wynik gry uczestnika. Oznacza to, że w rankingu uczestnik występuje tylko jeden raz, niezależnie od tego, w którym momencie ukończył grę. Pozycja w rankingu zależy od liczby uzyskanych punktów (im więcej punktów, tym wyższa pozycja). 

Nagrodę w postaci karty podarunkowej Galerii Solnej zdobędzie gracz, który trafi na pierwsze miejsce w rankingu.

Zabawa startuje w poniedziałek 13.11 o godz. 12:00 i potrwa do niedzieli 19.11 do godz. 23:59.

Powodzenia!