fbpx

Usługi i udogodnienia

Z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie naszych klientów wprowadziliśmy na terenie Centrum Handlowego GALERIA SOLNA szereg udogodnień, dzięki którym zakupy staną się jeszcze łatwiejsza a nasza oferta bardziej kompleksowa.

Pokój dla rodzica z dzieckiem

Galeria Solna szczególną troską otacza rodziców z dziećmi. W związku z tym przygotowaliśmy komfortowy pokój dla opiekunów z dziećmi ulokowany w kompleksie łazienek na terenie Centrum. W pomieszczeniu znajdują się m.in. wygodny fotel do karmienia, mikrofalówka, przewijak i heplmomat.

Parkingi

Zmotoryzowanych klientów zapraszamy do korzystania z naszego parkingu. Do Państwa dyspozycji oddajemy prawie 1000 bezpłatnych miejsc parkingowych, w tym 15 dla osób niepełnosprawnych.

Bezpłatne stojaki na rowery oraz stacja naprawy

Drobne naprawy i usterki można naprawić samemu o każdej porze dnia w stacji naprawy rowerów przy głównym wejściu do Galerii Solnej. Dodatkowo, gdy już zreperujesz rower, możesz go zaparkować na specjalnym parkingu rowerowym i pójść spokojnie na zakupy. Łączna ilość miejsc – 65.

Bankomat/Wpłatomat

W celu zapewnienia Państwu wysokiego komfortu zakupów, oddajemy do Państwa dyspozycji 2 bankomaty Eurocash, 1 bankomat/wpłatomat Banku Millennium oraz 1 wpłatomat Eurocash. Dostępny jest również 1 wpłatomat dla klientów mBanku.

Udogodnienia dla niepełnosprawnych klientów

Zarówno w budynku jaki na parkingu zapewniamy udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, w celu stworzenia Państwu warunków umożliwiających sprawne i bezproblemowe poruszanie się po terenie całej Galerii Solnej. Przy wejściach do budynku Centrum oraz do wszystkich lokali nie ma progów, udostępniamy toalety dla niepełnosprawnych oraz 15 miejsc parkingowych.

Kantor

W każdej chwili nasi klienci mogą skorzystać z usług wymiany walut. Punkt Kantoru zlokalizowany jest naprzeciwko cukierni Sowa.

Bezpieczeństwo

W trakcie pobytu w Galerii Solnej nad Państwa bezpieczeństwem czuwają przeszkoleni pracownicy profesjonalnej agencji ochrony. Cały obiekt jest pod nadzorem CCTV.

Pokój Pierwszej Pomocy

W nagłych wypadkach jesteśmy w stanie udzielić pierwszej pomocy w specjalnie do tego celu przygotowanym pokoju, który znajduje się w części administracyjnej na terenie Galerii Solnej. Pokój na stałe wyposażony jest w defibrylator, obsługiwany przez kompetentne osoby z działu ochrony, które przeszły specjalne szkolenie przygotowujące do obsługi takiego sprzętu.

Multiserwis

Pod nazwą Serwis Kluczy w Galerii Solnej działa multiserwis, w którym nasi klienci mogą skorzystać z takich usług jak: dorabianie kluczy domowych i samochodowych, kodowanie kluczy z transponderem, ostrzenie sitek i noży, informacja o sprzedaży i wymianie baterii zegarkowych, oraz kupić drobne upominki..

Taxi

Postój taxi zlokalizowany jest niedaleko wejścia głównego do Galerii. Można skorzystać z usług transportowych oferowanych przez jedną z firm inowrocławskich.

Poczta i Paczkomat

Z usług Poczty Polskiej można już korzystać na terenie Galerii Solnej. Lokal Poczty mieści się naprzeciwko cukierni Sowa. Poczta Polska oferuje pełen zakres usług, w tym wynajęcie skrytki pocztowej. W lokalu są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.
Paczkomat umożliwia odbiór i nadawanie paczek w bezpieczny i wygodny sposób. Paczkomat jest zlokalizowany w okolicy lokalu Canal+.

 

Serwis komputerów i TV

Serwis sprzętu komputerowego i oprogramowania zapewnia codzienne firma ARTKOM partner Canal+. Tel. 52 35 60 390

 

 

Wypożyczalnia wózków dziecięcych

Z myślą o rodzicach i opiekunach odwiedzjących Galerię Solną z dziećmi oferujemy usługę wypożyczenia wózka spacerowego na czas zakupów. Wózek można wypożyczyć w Biurze Ochrony. Usługa jest bezpłatna.

 
logo solna

Biuro Administracji

Galeria Solna

  • ul. Wojska Polskiego 16
  • 88-100 Inowrocław
  • Tel: +48 (52) 527 0108
  • Email: angelika.koczorowska@epp-poland.com 
Top